About

KARET kurumsal yolculuğuna 1972 yılında, KAYA GIDA adı ile Karaman'da başladı. 1986 yılında uzmanlaşmayı seçerek bütün enerjisini Kırmızı ete yönlendirdi. Aynı yıl Karaman'da yüksek üretim kapasitesine sahip "Karet Kombina ve Üretim Tesislerini" hayata geçirdi. Takip eden yıllarda üretim kapasitesini artırarak Karet Sütlüce tesislerini kurdu.

2013 yılında KARET sadece değerli ete yöneldi. Kısa sürede değerli et ürün yelpazesini geliştirerek, seçkin otel ve restorantlar için tedarikte zorlandıkları ürünlerin üretimlerini gerçekleştirdi ve sektörün en iddialı Çözüm Sağlayıcısı oldu. KARET, kırmızı et segmentinde elli yıla yaklaşan tecrübesi ve üretimde güven ve kalite ilkeleri ile sektörde çalışmalarına devam etmektedir.

Mart 2020'de pandemi sürecinin tüm dünya gibi Ülkemizi de etkilemeye başlamasıyla birlikte KARET çevrim içi ticarete girdi. İlk ayın sonunda görülen ilgi ve kalitesine duyulan güven KARET'i yönlendirdi. KARET uzmanlığını tüm mutfağa yayma yoluna girdi. Türkiye'nin 1 numaralı üreticileriyle iş birliği yapmaya başladı.
Süt ürünleri ülkemizde çok değerli üreticilerin uzmanlıklarını gösterdiği önemli bir kalem oluşturuyor. KARET Anadolu'nun en değerli peynirleri, tereyağlarını da sizlerle buluşturmaya başladı. Sofralarımızın vaz geçilmezi Ezine Peynirleri, Kars Kaşarları ve tereyağı, Karaman Divle Obruk Tulumu, Erzincan Tulumu, İzmir tulumlarının en iyi üreticilerinden, en kaliteli süt ürünleri sizlere ulaştırılıyor.
Eşsiz Ayvalık zeytin ve zeytinyağlarının, Gemlik zeytinlerinin en kalitelilerini sizlerle buluşturuyor.
En taze anında, sudan çıkar çıkmaz temizlenip dondurulmuş balık çeşitleri de sizlere sunuluyor.
Ve tüm dünyadan en iyi peynir çeşitleri tabii ki KARET Yelpazesinde yerlerini alıyor.

KARET, HACCP ve İSO standartlarında üretim yaparak güven, hijyen, kalite yörüngesinde hizmet veren, sektörün önemli çözüm ortağıdır. Gıda Kodeksinin ve Türk Standartları Enstitüsü'nün şartnamelerine uygun olarak çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Deneyimli ve uzman personeli ile veteriner hekim ve gıda mühendisi gözetiminde denetlenebilir, izlenebilir üretim proseslerini uygulamaktadır.

Ürünlerin hijyenik güvenliği, üretimden son kullanıcıya kadar soğuk zincir ağı ile garanti altında tutulmaktadır.Ürünlerimiz sofrasında lezzet ve müşteri memnuniyeti arayan tüm işletmelerden yoğun talep görmektedir. Görünen gerçek bir çok seçkin kurumların katılımı ve marka sadakati ile bu güvenin artarak devam ettiğidir.

Close

Sepet Toplamı

{{cartTotal}} TL

{{product.item.product_data[langvue]['name']}}

{{product.formprice}} TL